Wie is wie

Cor Diepstraten

Directeur KBS St. Jozef
directie@jozefrijen.nl  

Lian van Strien

Adjunct-directeur

 
l.vstrien@jozefrijen.nl  

Anny Kabbedijk

leerkracht van de vissengroep.
a.kabbedijk@jozefrijen.nl  

Monique Hooijen

Leerkracht van de leeuwengroep
moniquehooijen@jozefrijen.nl  

Adriëlla Roest-Kleij

Leerkracht van de leeuwengroep en de vissengroep
a.roest@jozefrijen.nl  

Appollonia Brands

Leerkracht groep 3
a.brands@jozefrijen.nl  

Natasha Vollering

Leerkracht groep 4A
n.vollering@jozefrijen.nl  

Daniëlle Haans

Leerkracht groep 4A
d.haans@jozefrijen.nl  

Joke Schoenmakers

Leerkracht groep 4B
jokeschoenmakers@jozefrijen.nl  

Marion van Dongen

Leerkracht groep 4B
m.vdongen@jozefrijen.nl  

Iris Munter

Leerkracht van groep 5A
i.munter@jozefrijen.nl  

Nettie Huijben

Leerkracht groep 5A
n.rooij@jozefrijen.nl  

Bas Driesprong

Leerkracht groep 5B
b.driesprong@jozefrijen.nl  

Saskia de Wijs

Leerkracht groep 5B
s.dwijs@jozefrijen.nl  

Stijn Vrijhoeven

Leerkracht groep 6A
s.vrijhoeven@jozefrijen.nl  

Sabine de Swart

Leerkracht groep 6B
s.dswart@jozefrijen.nl  

Anouk de Wijs

Leerkracht groep 6B
a.dwijs@jozefrijen.nl  

Christa Fontijn

Leerkracht groep 7A
c.fontijn@jozefrijen.nl  

Marieke van Heeswijk

Leerkracht groep 7B
m.vheeswijk@jozefrijen.nl  

Masha van Iersel - Verhulst

Leerkracht groep 8A
m.viersel@jozefrijen.nl  

Mike van Oosten

Leerkracht groep 8B
m.voosten@jozefrijen.nl  

Régine van Turnhout

Intern begeleider onderbouw
r.kerkhof@jozefrijen.nl  

Anke Swinkels

Intern begeleider bovenbouw 
a.swinkels@jozefrijen.nl  

Christine Frederiks

Leerkracht verrijkingsklas
c.fredriks@jozefrijen.nl  

Jacqueline Volkers - De Groot

Remedial teacher en leerkracht berengroep
j.volkers@jozefrijen.nl  

Monique Korzilius

Leerkracht handvaardigheid
m.beljaars@jozefrijen.nl  

Floor Ottevanger

Gymleerkracht
f.ottevanger@jozefrijen.nl  

Gijs Verbunt

Gymleerkracht
g.verbunt@jozefrijen.nl  

Ine Brouwers

Onderwijsassistent
i.brouwers@jozefrijen.nl  

Annie Mulder

Administratie.

Peter van Bekhoven

conciërge

Marly van Kappel

Onderwijsassistent
m.vkappel@jozefrijen.nl