Wie is wie

Cor Diepstraten

Directeur KBS St. Jozef
directie@jozefrijen.nl  

Lian van Strien

Adjunct-directeur

 
l.vstrien@jozefrijen.nl  

Daniëlle Haans

Leerkracht groep 1/2a
d.haans@jozefrijen.nl  

Iris Munter

Leerkracht van groep 1/2b

Leerkracht van groep 1/2a (woensdag)
i.munter@jozefrijen.nl  

Monique Hooijen

Leerkracht van groep 1/2b
moniquehooijen@jozefrijen.nl  

Adriëlla Roest-Kleij

Leerkracht van de groep 1/2c
a.roest@jozefrijen.nl  

Joke Schoenmakers

Leerkracht groep 1/2c
jokeschoenmakers@jozefrijen.nl  

Appollonia Brands

Leerkracht groep 3
a.brands@jozefrijen.nl  

Marion van Dongen

Leerkracht van groep 3
m.vdongen@jozefrijen.nl  

Romy Kruithof

Leerkracht van groep 4

Nettie Huijben

Leerkracht van groep 5
n.rooij@jozefrijen.nl  

Anouk de Wijs

Leerkracht van groep 5
a.dwijs@jozefrijen.nl  

Natasha Vollering

Leerkracht van groep 6A
n.vollering@jozefrijen.nl  

Sabine de Swart

Leerkracht van groep 6A
s.dswart@jozefrijen.nl  

Mike van Oosten

Leerkracht van groep 6b
m.voosten@jozefrijen.nl  

Christa Fontijn

Leerkracht van groep 7A
c.fontijn@jozefrijen.nl  

Bas Driesprong

Leerkracht van groep 7B
b.driesprong@jozefrijen.nl  

Masha van Iersel - Verhulst

Leerkracht van groep 8A
m.viersel@jozefrijen.nl  

Stijn Vrijhoeven

Leerkracht van groep 8B
s.vrijhoeven@jozefrijen.nl  

Régine van Turnhout

Intern begeleider onderbouw
r.kerkhof@jozefrijen.nl  

Anke Swinkels

Intern begeleider bovenbouw 
a.swinkels@jozefrijen.nl  

Christine Fredriks

Leerkracht plusklas
c.fredriks@jozefrijen.nl  

Jacqueline Volkers - De Groot

Remedial teacher en leerkracht berengroep
j.volkers@jozefrijen.nl  

Floor Ottevanger

Gymleerkracht
f.ottevanger@jozefrijen.nl  

Gijs Verbunt

Gymleerkracht
g.verbunt@jozefrijen.nl  

Paul van Hese

muziekleerkracht

Ine Brouwers

Onderwijsassistent
i.brouwers@jozefrijen.nl  

Marly van Kappel

Onderwijsassistent
m.vkappel@jozefrijen.nl  

Annie Mulder

Administratie.

Peter van Bekhoven

conciërge